logo santacatrina

O naszej restauracji

Restauracja meksykańska w Warszawie

Jesteśmy restauracją o autentycznych meksykańskich tradycjach i smakach, usytuowaną w samym sercu warszawskiego Powiśla, prowadzoną przez polsko-meksykańską rodzinę. Z ogromną radością dzielimy się z Wami naszą prekolumbijską gastronomią i kulturą.

Nasze menu, przygotowane przez szefową kuchni Isabel Barderas, to hołd dla prawdziwej kuchni meksykańskiej. Od świeżego i smakowitego "guacamole", po aromatyczne "tacos" i wyśmienite "mole poblano", każde danie jest przygotowywane z dbałością o autentyczne przepisy i głębokie korzenie kulinarnego dziedzictwa.

Zapraszamy cię w podróż kulinarną do Santa Catrina ¡Buen provecho!

W sekcji wiadomości prosimy o zaznaczenie, czy rezerwacja dotyczy Powiśla czy Postępu 5. Uwaga, rezerwacja zostanie potwierdzona wiadomością e-mail w ciągu 24 godzin. Rezerwacje na dzień bieżący przyjmowane są wyłącznie telefonicznie. 
Zarezerwuj Stolik
Dane kontaktowe

NAJLEPSZE KOKTAJLE

Tequila i Mezcal


Meksykańska kuchnia w Polsce

Isabel Balderas to rodowita meksykanka, szefowa kuchni która od najmłodszych lat pielęgnuje pasję do gotowania poznając tajniki kuchni meksykańskiej od swojej babci na farmie rodzinnej i doszkalając się na studiach gastronomicznych w Meksyku. Isabel od 15 lat dzieli się z Polakami jej domowymi smakami na warsztatach kulinarnych, pokazach, cateringach i różnych imprezach, gdzie pokazuje kulturę i tradycje Meksyku.

Jesteśmy dumni z Naszych dań.

IMG_0114 (1)

Warsztaty kulinarne dla szkół Gotuj z Nami

Zapraszamy każdą grupę wiekową na nasze warsztaty kulturowo-kulinarne. Zabierzemy Was w podróż do Meksyku, gdzie odkryjecie meksykańskie smaki i poznacie Nasze tradycje, kulturę i folklor.

Fiestas mexicanas

Santa Catrina bierze udział we wszystkich najważniejszych meksykańskich wydarzeniach i świętach, zorganizowanych w Polsce przez Ambasadę Meksyku. Również w Naszej restauracji celebrujemy takie święta jak „ Día de la Independencia",  „Día de los Muertos" „Posadas" i „Día de reyes", gdzie przygotowujemy specjalne menu, taniec i prawdziwą Fiestę!

Media

Telewizja ESPN

Opinie

Naszych Klientów

Catering Santa Catrina

Nasi partnerzy

Firm, którym pomagaliśmy
w organizacji cateringu
i warsztatów.